4 Yaşındaki Meryem’in Duygulandıran Bağışı

Güncel

Ankara Pursaklar’da yapımına devam edilen AGD ve MGV’nin yeni genel merkez binasına destekler sürüyor.

Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı’nın Ankara Pursaklar’da yükselen yeni genel merkez binasının inşaatı hızla devam ediyor. Büyük bir bölümünün tamamlandığı inşaata destekler de her kesimden geliyor. Birçok kişi kumbaralarla desteklerini iletirken, duygulandıran bağışlar da gelmeye devam ediyor.

KÜÇÜK MERYEM’DEN KOCAMAN BİR BAĞIŞ

İnşaatı devam eden bina için Anadolu’nun birçok yerinden vatandaşlar desteklerini sürdürürken Elâzığ’dan gelen bir bağış ise duygulandırdı. Elâzığ’da yaşayan 4 yaşındaki Meryem, kumbarasında biriktirdiği parayı binanın inşaatında kullanılmak üzere ilgililere iletti. Meryem’in bu önemli bağışı görenleri duygulandırdı.

TURHAN: “KÜÇÜK MERYEM’E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan, minik Meryem’in bağışından dolayı çok duygulandığını ifade ederek, kendisine teşekkür etti. Turhan, “Elâzığ’dan 4 yaşındaki Meryem kızımızın genel merkez binası için yaptığı bağış… Kızımıza, ailesine çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

KOCA: “RABBİM İNFAKINI BEREKETLENDİRSİN”

AGD Elâzığ Şube Başkanı Recep Koca ise, “İnşaatı devam eden AGD Genel Merkezi ve Kadim Eğitim Merkezimize kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını bağış yaparak genel merkezimize vermek üzere bize teslim eden; yaşı küçük ama yüreği dağlar kadar büyük Meryem kardeşimize teşekkür ederim. Rabbimiz infakını bereketlendirsin” temennisinde bulundu.

Kaynak: milligazete.com

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir