Selçuk Çetin’in Yeni Yıl Mesajı

Siyaset

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “Sevinci ve hüznü birlikte yaşadığımız 2018’i geride bırakırken yeni yılın hepimize sağlık, huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.


Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yayımladığı yeni yıl mesajında tüm insanlığın yeni yılını tebrik ederek 2018’in umutların çoğaldığı, barış ve kardeşliğin dünyaya egemen olduğu, terör ve şiddetin son bulduğu bir yıl olmasını diledi. 2018’de Pursaklar Belediyesi olarak ilçenin bütün eksiklerini tamamladıklarını ve hemşerilerinin tebessüm ettiğini belirten Başkan Çetin, mesajında şunları kaydetti: “Allah’a hamdolsun ilçemizin bütün eksiklerini tamamladık. Hemşerilerimizi 15 yıldır yaptığımız hizmetler ve hayata geçirdiğimiz projelerle tebessüm ettirdik.

Aynı zamanda ilçemizi Tebessüm Şehri haline getirdik. Bundan sonra da bu güzel vatan toprağında herkesin kardeşçe, barış içinde yaşadığı, terörün son bulduğu, umutların çoğaldığı, iyilik ve merhametin dünyaya egemen olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta kıymetli hemşerilerim olmak üzere tüm insanlığın yeni yılını tebrik ediyorum.”

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir