Pursaklar’da Kızlara Ücretsiz Gençlik Kampı

Kültür - Sanat

Pursaklar Belediyesi, genç kızların sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmalarını sağlamak amacıyla 15-20 yaş arasındaki genç kızları Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı’na gönderiyor.

Pursaklar Belediyesi, gençlere yönelik sanatsal, kültürel ve sportif birçok faaliyet düzenleyerek, gençlerin okul stresinden uzaklaşabilmelerini sağlamak için Gençlik Kampı organizasyonlarına devam ediyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar’da gençlere yönelik etkinliklerin hız kesmeden devam ettiğini belirterek, “Kendilerine biraz zaman ayırmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen 15-20 yaş aralığındaki genç kızları Gençlik Kampı’na gönderiyoruz. Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı’nda doğa gezileri, çeşitli aktiviteler ve doğal hayatla iç içe unutulmaz günler geçirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için Pursaklar Yaşam Merkezi’ne gelerek Gençlik Kampı’na başvurabilirsiniz” dedi.

Pursaklar Belediyesi, 15-20 yaş arasındaki genç kızları Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı Organizasyonlarına katılmak için kayıtlara başlamıştır. Genç kızlar, kampa gitmek istiyorlarsa kayıtlarını Pursaklar Yaşam Merkezi’ne giderek yaptırabilirler.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir