Pursaklar’da İkinci E-Spor Turnuvası Yapılacak

Spor

Geçtiğimiz aylarda ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen E-Spor turnuvasının ikincisi yapılıyor. E-Spor Valorant Turnuvası’nın gençlerden büyük ilgi görmesi üzerine Başkan Çetin ve ekibi hemen kolları sıvadı ve çok geçmeden ikinci bir turnuvanın duyurusunu yaptı.

Pursaklar Belediyesi ilk olarak geçtiğimiz aylarda düzenlediği E-Spor turnuvasının gençlerden büyük ilgi görmesi üzerine üzerinden çok geçmeden ikinci bir turnuva yapma kararı aldı. İnternet üzerinden yapılan anket ile turnuvanın oyunu CS:GO olarak belirlendi. Pursaklar Belediyesi CS:GO E-Spor turnuvasına katılmak isteyenler 13 Kasım 2022 Pazar gününe kadar espor.pursaklar.bel.tr adresinden kayıtlarını yaptırabilirler. Başvurular değerlendirilerek 14 Kasım 2022 tarihinde onaylanacak.

BÜYÜK ÖDÜLLER SİZİ BEKLİYOR

15-16-17 Kasım tarihlerinde ilk eleme turnuvalarının yapılacağı E-Spor turnuvasında, yarı final karşılaşmaları 18 Kasım 2022 tarihinde, final karşılaşması ise 19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak. Zorlu turnuva sonunda dereceye girenlere ödüller takdim edilecek.

Birinci olan takımın 5 çeyrek altın kazanacağı turnuvada, ikinci olan takıma 5.000 TL nakit para ödülü, üçüncü olan takıma ise belediye spor komplekslerinde 1 yıllık ücretsiz üyelik hakkı hediye edilecek.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir