Pursaklar’da İftar Çadırı Kurulacak

Güncel

Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Ankara’nın bir çok ilçesinde iftar çadırı kurulacaktır. İftar çadırı kurulacak yerler arasında Pursaklar ilçesi de var. Aslında çadır normalde Altındağ sınırları içine kurulacak ancak Pursaklar olarak tarif etmek daha kolay.

İftar çadırı Karacaören Toki Blokları içerisinde kurulacaktır. İftar saatinde yüzlerce kişiye yemek servis edilecektir.

Büyükşehir belediyesi tarafından özel olarak aşçılarla yapılan yemekler vatandaşlarla buluşacak. 4 ayrı yemek, hurma ve özel ikramlar ile Ramazan ayı boyunca iftar çadırlarında vatandaşlara iftar yemekleri verilecek. Ankara Büyükşehir belediyesinin ev tadında iftar yemekleri sloganı ile ramazan ayı boyunca iftar çadırı kurulacağı, yukarıda yer alan bölgelerde ramazan ayı boyunca düzenli olarak yemek verileceği yazılı olarak bildirildi.

Metro ve Ankaray istasyonlarında da iftar yemekleri dağıtılacağı ve bu alanlara yakın olan insan yoğunluğunun olduğu kent merkezlerinde de yine belediye tarafından iftar çadırları kurularak yemek dağıtılacağı belirtildi.

Ev tadında yemeklerin yanı sıra klimalı iftar çadırları ile ramazan ayı boyunca iftar yemekleri Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ikram edilecek. Hayırlı ramazanlar..

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir