Pursaklar’da Ak Parti Mitingi Yapıldı

Siyaset

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ilçe teşkilatının düzenlediği mitingde hemşerilerine hitap ederek “Millet ittifakına karşı dik durma zamanıdır. Pazar günü akşam Pursaklar’da sandıkları patlatacağız inşallah” dedi. 

AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı’nın Hicret Camii Meydanında düzenlediği mitinge Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Selva Lütfiye Çam, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Milletvekili Adayları Orhan Yeğin, Arife Polat Düzgün, Ahmet Fethan Baykoç, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık katıldı. Cuma namazı çıkışı seçim otobüsünden hemşerilerine hitap Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Diklenmeden dik duran bir liderin arkasına düştük. Pazara kadar değil mezara kadar bu yolda devam edeceğiz inşallah. Yıkım ittifakına bakın, bebek katiline sempati duyanları, FETÖ’ye selam çakanları hapisten çıkarmak için sıraya girmişler. Bu ittifaka karşı dik durma zamanıdır. Pazar günü akşam Pursaklar’da sandıkları patlatacağız inşallah. 25 Haziran’da sevincimizi hep beraber paylaşacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ise yaptığı konuşmada “15 Temmuz’un rövanşını sandıkta almak istiyorlar. Allah’ın izniyle yine zaferle çıkacağız. Pursaklar’a, milletimize güveniyoruz” dedi. AK Parti Milletvekili Adayları da seçmenleri selamlayarak 24 Haziran için destek istedi. Mitinge katılan isimler son olarak seçim otobüsüyle Yavuz Bulvarı, Belediye Caddesi ve Yunus Emre Caddesindeki vatandaşlarla esnafı selamladı.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir