Pursaklar Zabıtası Ramazan Denetiminde

Güncel

Yıl içerisinde her ay periyodik bir şekilde yapılan hijyen denetimlerini aralıksız sürdüren Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri ramazan ayı yaklaşırken denetimlerini daha da sıklaştırdı. Lokanta ve restaurant işletmeciliği yapan esnafa ruhsat ve hijyen kurallarına uyup uymadıklarına dair genel denetim yaptı. Denetimlerde mutfak bölümü, müşteriye servis yapılan bölümler ve personel kılık kıyafeti ile lavabolarda sıvı sabun ve kağıt havlu bulundurup bulundurulmadığı kontrol edildi.

Yapılan denetimlerde daha önce eksiklikleri konusunda uyarılan işyerlerinin eksiklerini giderdiği görüldü.Pursaklar Zabıta Müdürlüğü Ekipleri olarak yaptığımız denetimlerde hem insan sağlığı hem de vatandaşlarımızın maddi açıdan haksızlığa uğramaması için titizlikle çalışıyoruz ayrıca;

Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin ve Zabıta müdürümüz Ali Aytaşgın ise Gıda konusunda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşan hemşehrilerimizin şikâyetlerini 444 9 709 numaralı Zabıta Müdürlüğü birimine ve 527 56 01 numaralı Pursaklar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bildirmelerini rica ediyor.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir