Pursaklar Yüzme Havuzu Yeniden Hizmete Girdi

Kültür - Sanat

Pandemi nedeniyle uzun süredir kapalı kalan Pursaklar Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu, kademeli normalleşme ile birlikte korona virüs tedbirleri altında tekrar hizmete vermeye başladı.


Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan ve kademeli normalleşme döneminde yeniden hizmet vermeye başlayan Pursaklar Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda alınan tedbirleri inceledi. Pandemi ile mücadele hakkında bilgilendirici yazıların bulunduğu fitness salonları ve yüzme havuzunda hijyen önlemleri de üst seviyede tutuluyor. Alınan önlemler kapsamında havuza giriş yapan vatandaşların ateşi ölçülürken, her seans öncesinde ortak kullanım alanları olan soyunma odaları, fitness salonları ve havuz içi periyodik olarak dezenfekte ediliyor.

‘‘Hazırlıklarımız tamam’’
Yayımlanan genelgeler doğrultusunda hizmet vermeye başlandığını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Pandemiden dolayı uzunca süredir kapalı olan yüzme havuzumuz, 1 Temmuz itibarıyla hizmet vermeye başladı. Günübirlik kullanım, üyelik ve yüzme kurslarımız başlıyor. Hazırlıklarımız tamam. Halkımız gönül rahatlığıyla yüzme havuzumuza gelerek bunaltıcı yaz sıcaklarında bir nebze de olsa serinleyebilirler. Vatandaşlarımızdan da bu alanlarda dikkatli olmalarını ve korona virüs tedbirlerine harfiyen uymalarını rica ediyoruz’’ dedi.

kaynak:sabah

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir