Han Çorba Yine Çok Konuşulacak

Güncel

Pursaklar’da hizmet veren ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile adından çok kez söz ettiren Han Çorba yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza atıyor. Kızılay’da azalan kan stoklarına kayıtsız kalmayan Han Çorba kan stoklarına destek olmak için Kızılay ile ortaklaşa bir kampanya başlattı.

KAN VER 3 CAN KURTAR YEMEK İKRAMIMIZ OLSUN

Kızılay ile yaptığı görüşmeler sonrası anlaşmaya varan Han Çorba işletmesinin sahibi Onur Özdemir 17 Mart Günü Kızılay Kan Bağış Aracı’nı Han Çorba işletmesinin olduğu noktada kan bağışı almasını sağlayacak. Peki Han çorba bu kampanyaya nasıl destek veriyor. Çoğu kişinin duyduğunda inanamayacağı bir şekilde destek verecek. Kızılay’a kan bağışı yapan herkese Han Çorba işletmesinde çorba ve tatlı ikramı yapılacaktır.

ULAŞIM SIKINTISI ÇEKENLERDE DÜŞÜNÜLDÜ

Daha fazla kan bağışı almak için tüm detayları düşünen Han Çorba işletmesi 17 Mart Pazar günü kan vermek isteyen ama ulaşım sorunu olan insanların Pursaklar çevresinden Han Çorba önüne ulaşması için servis imkanı da sağlayacak.

Arayan bağışçıları evlerinden alıp kan bağışı alanına getirecek işletme yetkilileri daha sonra yemeklerini ikram edip tekrardan evlerine ulaşmasını sağlayacak.

17 MART PAZAR GÜNÜ HAN ÇORBA ÖNÜNDE BULUŞALIM

Sizlerde bu anlamlı kampanyaya katkı sağlamak istiyorsanız 17 Mart Pazar günü Han Çorba önünde buluşalım.

Han Çorba, Protokol Yolu Karacaören TOKİ Kavşağı Pursaklar’da Hizmetinizdedir.
İletişim: 0312 328 30 01


PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir