Bakan Koca’dan Onur Alp Eker’e Başsağlığı Mesajı

Güncel

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından Pursaklar’da kaybolan ve cansız bedenine ulaşılan Onur Alp Eker için yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“Hekim adayı bir kardeşimizin acısı yüreğimizi yaktı. Kırıkkale Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker’in cansız bedenine ulaşıldığını öğrendik. Bayramın ilk günü, dağlık alana kaçan kurbanlık koyunu bulmaya çalışırken kaybolmuştu. Ailesine, arkadaşlarına başsağlığı diliyorum.”

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin de başsağlığı diledi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ise , “Çok üzgünüz… Bayramın birinci gününden beri arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam etti. Maalesef kötü haber aldık. Allah(cc) kimseye evlat acısı vermesin. Mekanın cennet olsun güzel yüzlü kardeşim… ” ifadelerini kullandı.

Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık’tan başsağlığı mesajı

Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık’ta bir başsağlığı mesajı yayınladı ve şu ifadeleri kullandı; ‘Bayramın ilk günü kaybolan, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker’in vefat haberi yüreğimizi yaktı. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin.’

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir